Ніколи не запізно порозумнішати

АНОНСИ

Кабмін пропонує розширити повноваження нотаріусів у сфері реєстрації прав на нерухомість 11.09.2013 Кабмін пропонує розширити повноваження нотаріусів у сфері реєстрації прав на нерухомість
Кабінет міністрів України пропонує розширити повноваження нотаріусів у сфері реєстрації прав на нерухоме майно. Про це 11 вересня 2013, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров...

З 1 вересня 2013 розрахунки готівкою понад 150 000 гривень заборонені 03.09.2013 З 1 вересня 2013 розрахунки готівкою понад 150 000 гривень заборонені

30 серпня Нацбанк України вніс кілька доповнень до нового порядку оформлення угод. З 1 вересня 2013 нотаріусам заборонено оформляти операції сумою понад 150 000 гривень без надання платіжного доручення банку...

28.06.2013 Які існують черги для спадкування за законом?
У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
  У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері.
  У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця.
  У четверту чергу право на спадкування за законом мають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до часу відкриття спадщини.
  У п'яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення.
  Крім того, у п'яту чергу право на спадкування за законом одержують утриманці спадкодавця, які не були членами його сім'ї.
  Нотаріуси нотаріальної контори на Оболоні нададуть Вам кваліфіковані відповіді та зорієнтують Вас щодо обсягу  належних Вам прав на спадщину.

Джерело: megamakler.com.ua

25.05.2013 Як можна скасувати заповіт?
     Заповідач має право у будь-який час скасувати заповіт.    
   Крім того, заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить.
   Нотаріуси нотаріальної контори на Оболоні допоможуть заповідачу скласти заяву про скасування заповіту та зареєструють необхідні зміни в Спадковому реєстрі.

19.03.2013 Спадковий договір
Спадковий договір отримав своє визнання з часів рецепції римського права у європейські правові системи...

10.01.2013 Необхідна реєстрація права власності на нерухоме майно
  
   З 01.01.2013 року для посвідчення договорів купівлі-продажу, дарування, міни і т.д. нерухомого майна (земельні ділянки, квартири, житлові будинки, будівлі тощо) необхідно зареєструвати, наявне на сьогоднішній день, право власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
   Реєстрація права власності на нерухоме майно проводиться Державною реєстраційною службою або нотаріусом але виключно при вчиненні нотаріальної дії з майном (купівля-продаж, дарування, іпотека, міна и.т.д).
для реєстрації права власності нотаріусом необхідно надати.....
  

22.06.2012 Актуальні проблеми юридичної відповідальності нотаріуса

Бондарєва М.В.,  Василина Н.В.

У статті аналізуються теоретичні і практичні аспекти юридичної відповідальності нотаріуса.

15.06.2012 Чи має право подружжя на укладення одного заповіту?

  Так, подружжя має право скласти спільний заповіт щодо майна, яке належить йому на праві спільної сумісної власності.
  Нотаріуси нотаріальної контори на Оболоні допоможуть Вам скласти заповіт подружжя та посвідчити його в Ваших інтересах.

10.06.2012 Заповіт
Наталія Василина,
кафедра правосуддя Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка

У статті розкриваються питання  укладання  та посвідчення заповітів.

22.05.2012 Як оформити спадщину?
   Втрата близької людини завжди тяжке випробування для кожного, але життя продовжується і перед в першу чергу, близькими родичами постає питання щодо необхідності оформити спадок.
   Перше питання, що необхідно вирішити куди йти та до кого звертатися.
   Йти треба до нотаріальної контори, тобто до нотаріуса.
Нотаріуси нотаріальної контори на Оболоні допоможуть  Вам у оформленні вашої спадщини та нададуть всі необхідні Вам  роз’яснення.